Newsletter

Zapisz się do newslettera.
Bądź na bieżąco!

Masterm i Evergreen365 w miesięczniku Architektura Murator!
Nowy numer z artykułem o Masterm i naszej grunwaldzkiej inwestycji – już w kioskach. Poznaj tajniki tego wyjątkowego, ultranowoczesnego projektu, dowiedz się, jak to jest mieć na co dzień prywatną szklarnię i o tym, jak ważny jest kontakt z naturą na co dzień, nie od święta. Drukowanej wersji magazynu szukaj w kioskach, elektronicznej tutaj: LINK. Życzymy miłej lektury!

Evergreen365 docenione w prestiżowym konkursie!
Jedna z naszych inwestycji, Evergreen365, została wyróżniona w tegorocznym konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro. Jury doceniło świetną, modernistyczną architekturę naszego budynku oraz to, jak doskonale wpisuje się w swoją okolicę. Inwestycję projektowała pracownia architektoniczna Insomia.

Boże Narodzenie w Evergreen365
Miło nam poinformować, że wszystkie prace budowlane zostały zakończone, a budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Trwają ostatnie prace wykończeniowe w częściach wspólnych i ostatnie szlify w lokalach przed odbiorem. Jeszcze przed Świętami przyszli lokatorzy otrzymają klucze do swoich mieszkań, by Nowy Rok móc już świętować we własnym M.

Evergreen365 na ukończeniu
Prace na Evergreen365 zmierzają do końca, a na balkonach można już podziwiać piękne drewno oraz szklarnie. Przygotowaliśmy pokazową aranżację jednej ze szklarni, aby pokazać, jak pięknie można mieszkać w mieście.

Prace na Evergreen365 idą pełną parą.
Zakończone zostały wszystkie prace mokre w mieszkaniach, dobiega także końca montaż grzejników i osprzętu elektrycznego. Wykonywanie elewacji na ostatniej prostej czego efekty można już podziwiać. Na balkonach montowane są deski tarasowe i systematycznie pojawiać się będą szklarnie. Izolacje dachu zielonego wykonane w 100%, wkrótce rozpocznie się układanie warstw zielonych. Na parterach wykonywane są izolacje poziome oraz szklenie fasad w częściach usługowych. Rozpoczynają się prace związane z zagospodarowaniem terenu.

Elewacja Evergreen365 coraz piękniejsza
Ukończone zostały wszystkie prace konstrukcyjne, zakończono montaż okien. Obecnie montowane są balustrady zewnętrzne na balkonach oraz wykonywana elewacja od strony balkonów i ul. Bukowskiej. Kończymy szpachlowanie klatki B, mieszkania w klatce C są gotowe do gruntowania. Trwa montaż instalacji wewnętrznych oraz prace tynkarskie na części A.

Montaż okien na budowie Evergreen365
W Evergreen365 kończymy prace konstrukcyjne. Zakończone zostało wykonywanie pokrycia dachu nad częścią mieszkalną, trwa montaż okien, instalacji wewnętrznych oraz prace tynkarskie. Przygotowujemy się do prac na elewacji budynku.

Wiosna przy ul. Bukowskiej
Wiosna zawitała na budowę Evergreen365, a my budujemy - wykonujemy ściany działowe i instalacje w mieszkaniach oraz pracujemy nad parterem użytkowym.

Evergreen365 z docelową wysokością
Zakończono prace konstrukcyjne w części mieszkalnej budynku, rozpoczęto wykonywanie ścianek działowych, trwa montaż instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i elektrycznych.

Evergreen365 pnie się w górę
Trwają prace konstrukcyjne na III piętrze budynku. W toku są także prace elektryczne oraz wykonywanie instalacjei sanitarnych.

Pierwsze piętro na Evergreen365
Pracowity początek grudnia na budowie. Zakończyliśmy układanie stropu pierwszego piętra z płyt strunobetonowych. Trwają dalsze prace konstrukcyjne.

Pogoda dopisuje, a więc prace na budowie Evergreen365 idą pełną parą!
W jednej części budynku jest już gotowy strop nad halą garażową, obecnie
natomiast trwa stawianie słupów na parterze. Na przyszły tydzień
zaplanowane jest  wykonanie podciągów i stropów w garażu w drugiej części
budynku.

Trwają prace związane z wykonywaniem płyty fundamentowej i ścian garażu

Ruszyła budowa Evergreen365!
Miło nam poinformować o rozpoczęciu pierwszego etapu realizacji naszej inwestycji. Teren budowy został ogrodzony, rozpoczęły się prace ziemne. Zanim u zbiegu ulic Grochowskiej i Bukowskiej powstaną pierwsze w Poznaniu mieszkania ze szklarniami mienie kilkanaście miesięcy, jednak już teraz można wybrać i zarezerwować wymarzone mieszkanie.